„Święty Mikołaj na Kresach” w Zespole Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

„Święty Mikołaj na Kresach” w Zespole Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Zakończyła się kolejna edycja akcji, której celem jest pomoc dla Polaków mieszkających na wschodnich kresach dawnej Rzeczypospolitej. Po raz kolejny czynnie włączyła się w nią społeczność Zespołu Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Żarkach.

Akcja zakończyła się 25 października. I właśnie 25 października koordynator szkolny Alicja Misiak wraz z uczniami klasy 2 abp przekazali dalej zebrane w szkole dary . Dziękujemy wszystkim wychowawcom, rodzicom i dzieciom za wsparcie i dary serca . Zgromadzone w ramach zbiórki „Pomagamy Polakom mieszkającym na Kresach” dary trafią do Obwodu Lwowskiego.