Spotkanie CS PSP15.09.2021 - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Spotkanie CS PSP15.09.2021

W dniu 15 września 2021 w Naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielami Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej , którzy w ramach preorientacji zawodowej skierowanej w szczególności dla klas maturalnych przybliżyli zawód STRAŻAKA. Przygotowaną prezentację o zawodzie przedstawił komendant CS PSP w Częstochowie wraz z przedstawicielami kadetów II rocznika .Młodzież miała okazję zapoznać się ze specyfiką zawodu strażaka oraz procesem naboru do służby kandydackiej w szkole oraz służby przygotowawczej w PSP. Należy również nadmienić, że Szkoła w dniach 14-15 września uczestniczyła również w Jurajskich Targach Pracy skierowanych dla Młodzieży z terenu powiatu myszkowskiego. Spotkanie przygotowała mgr Beata Placek, Fot. Milena Morawiec kl. 2TIR

M89.EU Marcin Rał

Informatyk, programista, administrator systemów informatycznych, nauczyciel przedmiotów informatycznych fb.me/marak89 m89.eu