Mamy laureatkę w konkursie "Prawda i kłamstwo o Katyniu" - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Mamy laureatkę w konkursie „Prawda i kłamstwo o Katyniu”

17 kwietnia 2023 w siedzibie Radia Katowice odbyła się uroczysta Gala XIV Wojewódzkiego Konkursu Historyczno-Literackiego „Prawda i kłamstwo o Katyniu” pod patronatem Pani Jadwigi Wiśniewskiej Poseł do Parlamentu Europejskiego. Wśród laureatów w kategorii szkół ponadpodstawowych w województwie śląskim znalazła się uczennica Naszej Szkoły Justyna Łuczyk z klasy 4abp Liceum Ogólnokształcącego, która otrzymała wyróżnienie. Podziękowanie za udział otrzymała również Oliwia Gołuchowska z tej samej klasy .Uczennice napisały prace literackie pod kierunkiem nauczyciela języka polskiego Beaty Placek. Gratulujemy zwycięzcom odniesionego sukcesu, a ich rodzicom uzdolnionych dzieci.

Milena Morawiec