LAUREAT OLIMPIADA INNOWACJI TECHNICZNYCH W TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYCE - FINAŁ OKRĘGOWY - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

LAUREAT OLIMPIADA INNOWACJI TECHNICZNYCH W TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYCE – FINAŁ OKRĘGOWY

Uczeń klasy drugiej technikum informatycznego naszej szkoły Piotr Garncarz brał udział w tegorocznych eliminacjach do Olimpiady Innowacji Technicznych w telekomunikacji i informatyce, w bloku programistycznym. Po zakończeniu eliminacji szkolnych Piotrek wziął udział w eliminacjach wojewódzkich (okręgowych), które odbyły się w Jastrzębiu-Zdrój. W okręgu śląskim od wielu lat rywalizacja ta odbywa się w ramach konkursu „Młody Lider Innowacji Województwa Śląskiego”. Nasz uczeń zajął w konkursie wysokie, drugie miejsce i uzyskał tytuł Laureata Okręgowego Olimpiady (finał wojewódzki – zawody II stopnia).
Serdecznie gratulujemy tak dużego sukcesu!

W etapie ogólnopolskim (zawody dwuetapowe III stopnia) tegoroczną rywalizację zdominowali uczniowie ze szkół dolnośląskich.

Milena Morawiec