Kursy oraz szkolenie dla uczniów i rodziców w OKZ Żarki - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Kursy oraz szkolenie dla uczniów i rodziców w OKZ Żarki

OKZ w Żarkach zaprasza wszystkich uczniów i rodziców do skorzystania ze specjalnej oferty kursowej!

Zdobądź nowe umiejętności i kwalifikacje na specjalnie przygotowanych kursach:

• Kierowca operator wózków jezdniowych – po ukończeniu kursu organizowany jest egzamin przed komisją UDT.
  • Krój i szycie,
  • Obsługa kas fiskalnych,
  • Stylizacja paznokci,
  • Laminacja brwi i rzęs.

Zajęcia przeprowadzane są w budynku OKZ Żarki lub w Zespole Szkół.

OKZ w Żarkach istnieje już od ponad 50 lat. W ciągu tych kilkudziesięciu lat ośrodek stale się rozwijał, dostosowując swoją bazę szkoleniową i programy kursów do zapotrzebowania naszych klientów.

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! W swojej ofercie OKZ Żarki posiada:

• kursy budowlane, informatyczne, gastronomiczne, kosmetyczne czy z zakresu energetyki,
  • szkolenia miękkie z zakresu technik sprzedaży lub obsługi kas fiskalnych,
  • kursy rozwijające pasje i zainteresowania
  • oraz wiele więcej.

Poza bogatą ofertą kursową i szkoleniową ośrodek oferuje państwowe egzaminy kwalifikacyjne na miejscu i możliwość zdobycia i odnowy uprawnień zawodowych bezpośrednio po zakończonym kursie.

Zapewniamy pracownie: gastronomiczną, ADR, komputerową, fryzjersko-kosmetyczną i poligon budowlany do realizacji zajęć praktycznych jak i  profesjonalną kadrę dydaktyczną.

Informacje i zapisy:

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Żarkach

ul. Sosnowa 2 , 42-310 Żarki
tel: 34 314 82 25 lub 697-818-674
e-mail: zarki@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.zarki.zdz.pl

Zapraszamy na oficjalne konto OKZ Żarki na instagramie:

instagram.com/okz_zarki_zdz/