KONKURS INFORMATYCZNO-EKOLOGICZNY - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

KONKURS INFORMATYCZNO-EKOLOGICZNY

person holding white and black frame

Konkurs Informatyczno-Ekologiczny: pt. „Zrób coś dobrego dla siebie i innych!”

W ramach szkolnego projektu: „Rezygnuję, redukuję, segreguję!” – Dyrektor Zespołu Szkół
im. T. Kościuszki w Żarkach wraz z nauczycielami Zespołu przyrodniczo- matematycznego serdecznie zaprasza Uczniów klas I i II do wzięcia udziału w konkursie pt. „Zrób coś dobrego dla siebie i innych!”.

Zadaniem konkursowym jest utworzenie hasła oraz plakatu zachęcającego odbiorców do zbierania plastikowych nakrętek. Plakat powinien trafiać do świadomości odbiorców przez wykorzystanie bodźców wzrokowych i wizualnych. Tworząc plakat należy wykorzystać dwa elementy grafikę oraz tekst (hasło).

Regulamin konkursu znajduje się w załączeniu.

Organizatorzy przewidują ciekawe nagrody!

M89.EU Marcin Rał

Informatyk, programista, administrator systemów informatycznych, nauczyciel przedmiotów informatycznych fb.me/marak89 m89.eu