Zwycięzcy konkursu pt. „Cyberbezpieczeństwo” - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Zwycięzcy konkursu pt. „Cyberbezpieczeństwo”

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu nauczyciele przedmiotów informatycznych zorganizowali konkurs na ulotkę pod tytułem „Cyberbezpieczeństwo”. Celem konkursu było propagowanie wśród młodzieży działań dotyczących bezpiecznych zachowań w sieci.

Jak co roku uczniowie bardzo chętnie odpowiedzieli na naszą akcję. Nadesłano wiele prac. Komisja konkursowa miała niemały orzech do zgryzienia. Po wnikliwej ocenie i analizie prac jury w składzie: dyrektor Danuta Służałek-Jaworska, Jolanta Zamora, Krzysztof Cupiał, Janusz Nowak, Damian Chachulski i Olga Kwiecień wybrało cztery zwycięskie prace.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce Wiktoria Cupiał klasa II B,

II miejsce Nikola Kot klasa II B,

III miejsce Angelika Morawska klasa III ABP,

wyróżnienie Daria Sosnowska klasa II A.

Wszystkim laureatom konkursu gratulujemy i dziękujemy za udział.

Jolanta Zamora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *