ZS ŻARKI CUP 2020 - (11.02.2020) - informacje na temat turnieju - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

ZS ŻARKI CUP 2020 – (11.02.2020) – informacje na temat turnieju

Jak co roku, w naszej szkole jest organizowany turniej e-sportowy. W tym roku za organizację odpowiada Daniel Sumorowski (kl. IIITI), wraz z zespołem. Po raz pierwszy na taką skalę, postanowiliśmy rozszerzyć zasięg o klasy 8 pobliskich szkół podstawowych. W tym roku, drużyny będą grać w Counter Strike’a Global Offensive.

Informacje na temat turnieju: Turniej odbędzie się w dniach: od 11 (wt.) do 13 (czw.) lutego 2020 roku. 5-cio osobowe drużyny będą ze sobą konkurować w grze Counter Strike: Global Offensive. Przewidywana ilość to 16 drużyn – w niedługim czasie, pod adresem https://turniej.zszarki.pl/ będzie możliwość zgłoszenia swojej drużyny, pobrania oświadczeń oraz zapoznania się z regulaminem.

d

Jeden z 3 współautorów tej witryny.