RapPedagog Dobromir Makowski w ZS Żarki - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

RapPedagog Dobromir Makowski w ZS Żarki

Dnia 25.04.2024 r. odbyło się w Zespole Szkół im. T. Kościuszki spotkanie z Panem Dobromirem Makowskim – pedagogiem, nauczycielem, wykładowcą na uczelni wyższej, artystą, streetworkerem, autorem projektu RAPPEDAGOGIA, autorem książki „Wyrwałem się z piekła”, założycielem Centrum Młodzieżowego w Pabianicach, założycielem Fundacji „RAMPA”, wokalistą i pasjonatem muzyki HIP-HOP, która jest elementem pracy profilaktycznej z młodymi ludźmi.

Podczas spotkania z młodzieżą realizowany był program profilaktyczny RapPedagogia, czyli kompleksowe strategie wobec zachowań ryzykownych wśród młodzieży.

W spotkaniu wzięły udział klasy I – III LO, klasy I – IV Technikum.

Program profilaktyczny możliwy był do realizacji dzięki sponsorowi, którym był Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie.

Organizatorem przedsięwzięcia w szkole była Małgorzata Skinder.

Jolanta Zamora