Jak skutecznie uczyć się z domu? Darmowy webinar prof. Tomasza Grzyba i Zofii Szynal - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Jak skutecznie uczyć się z domu? Darmowy webinar prof. Tomasza Grzyba i Zofii Szynal

Zamknięte na czas epidemii koronawirusa szkoły przenoszą się w domowe zacisza. Zajęcia online, przesyłane drogą elektroniczną zadania czy prace do wykonania to teraz rzeczywistość każdego ucznia. Nowy tryb nauki jest – wbrew pozorom – niełatwy i bardzo wymagający. Do tej pory dom był przecież miejscem odpoczynku i spędzania wolnego czasu. Jak zatem zmotywować się do pracy? Jak skutecznie koncentrować się na zadaniach? Jakie warunki sprzyjają uczeniu się w domu? Jakie rodzaje zadań mogą rodzić trudności i jak je pokonywać? O skutecznym i komfortowym uczeniu się zdalnie opowiedzą psychologowie z Uniwersytetu SWPSprof. Tomasz Grzyb Zofia Szynal.

https://www.swps.pl/strefa-psyche/wydarzenia/403-webinarium/21418-koronawirus-jak-skutecznie-sie-uczyc-w-domu-webinar-dla-mlodziezy

d

Jeden z 3 współautorów tej witryny.