Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej 2.05.2020 - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej 2.05.2020

Już po raz kolejny zapraszamy do włączenia się do akcji #mojaflaga, organizowanej z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, zainicjowanej przez Biuro Niepodległa. Zachęcamy również do zapoznania się z miniprzewodnikiem „Biało-Czerwona”, opracowanym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Ciekawą ofertę na „majówkę” przygotowało również Narodowe Centrum Kultury, a także Polska Opera Królewska. Świętujmy razem!

Więcej informacji https://www.gov.pl/web/edukacja/swietujmy-dzien-flagi-rzeczypospolitej-polskiej

M89.EU Marcin Rał

Informatyk, programista, administrator systemów informatycznych, nauczyciel przedmiotów informatycznych fb.me/marak89 m89.eu