DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Dzień Bezpiecznego Internetu ustanowiony został z inicjatywy Komisji Europejskiej w 2004 roku. Świętowany jest na całym świecie.  Jak co roku uczniowie wraz z nauczycielami naszej szkoły biorą udział w tej ogólnoświatowej kampanii podejmując lokalne inicjatywy związane z propagowaniem bezpieczeństwa w sieci.

W ramach tegorocznej akcji Dnia Bezpiecznego Internetu, który miał miejsce 6 lutego 2024 roku, mgr Danuta Służałek – Jaworska – Dyrektor Zespołu Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach ogłasza konkurs Informatyczno – Plastyczny na ulotkę pt. „Cyberbezpieczeństwo”. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów ZS im. T. Kościuszki w Żarkach. Celem konkursu jest podniesienie poziomu wiedzy na temat bezpieczeństwa cyfrowego oraz poznania sposobów eliminowania niebezpiecznych i szkodliwych zachowań w sieci.

Jolanta Zamora