Dzień Bajki - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Dzień Bajki

W dniu 29.11.2022 w Zespole Szkół im. Kościuszki został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski z opiekunem Katarzyną Gołuchowską „ Dzień Bajki” . Uczniowie mogli przebrać się za dowolną postać z bajki lub filmu. Najlepsze kostiumy założyli dzisiaj :

  • miejsce pierwsze – Klaudia Sobierajska -kl.1B,
  • miejsce drugie – Katarzyna Jagoda – kl.1TRG,
  • miejsce trzecie – Konrad Madej – kl. 3 ABP.

Trzy pierwsze miejsca zostały nagrodzone słodkościami, finaliści otrzymali również dyplomy, oprócz tego 9 osób otrzymało wyróżnienia – dyplomy za pomysłowe przebranie , są to: Natalia Wosik kl.1TGR, Eryk Pompa kl. 1B, Cupiał Wiktoria kl. 1 B , Okularczyk Szymon kl. 1TIH, Hubert Żurek kl.1.TIH, Piotr Nowak kl.1.TIH, Anna Zając kl.3ABP, Kacper Samek kl.3ABP oraz Julia Szczepańczyk kl. 4 TGR . Wszyscy zaprezentowali się przepięknie . Gratulujemy i dziękujemy za liczny udział oraz wspólną zabawę!

Milena Morawiec