Wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego 2020/2021 - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego 2020/2021

Masz dużo pomysłów związanych z Twoją szkołą?

Masz szansę je urzeczywistnić.

Zachęcamy do zgłoszenia swojej kandydatury w wyborach na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Przygotuj prezentację swojej kandydatury. Napisz w niej, co chciałbyś zmienić w życiu szkoły. Przedstaw swój program zachęcający do głosowania na Ciebie. Nie zapomnij o zamieszczeniu swojej fotografii, informacji, z której klasy jesteś oraz o Twoich zainteresowaniach i umiejętnościach.

Pamiętaj również o opinii wychowawcy.

Kandydatury należy zgłaszać na maila u.jarkiewicz@zs-zarki.edu.pl do dnia 25.10.2020r.

M89.EU Marcin Rał

Informatyk, programista, administrator systemów informatycznych, nauczyciel przedmiotów informatycznych fb.me/marak89 m89.eu