Szkolny Konkurs Poetycki rozstrzygnięty! - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Szkolny Konkurs Poetycki rozstrzygnięty!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Poezji biblioteka szkolna zorganizowała konkurs poetycki, którego głównym celem było popularyzowanie twórczości literackiej naszych uczniów. Po wnikliwej analizie nadesłanych wierszy, komisja w składzie: Donata Kawecka, Jolanta Zamora, Joanna Gryl dokonała oceny merytorycznej nadesłanych prac i przyznała nagrody.

Laureatkami konkursu zostały: Martyna Kęsicka z kl. III RGH oraz Julia Tosiek z kl. II A.

Przyznano również wyróżnienie dla uczennicy kl. I A- Julii Weber.

Składamy serdeczne gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów literackich!

Jolanta Zamora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *