ŚWIADOMOŚĆ PROCENTUJE! - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

ŚWIADOMOŚĆ PROCENTUJE!

Z radością informujemy, że nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Programie „Świadomość Procentuje”! Program ten odpowiada na aktualne potrzeby w zakresie rozwoju i edukacji, kładąc nacisk na samoświadomość – klucz do zrozumienia siebie, swoich emocji, potrzeb i talentów. Dzięki temu programowi, dzieci i młodzież będą mogły odkryć swoje zdolności, zyskać pewność siebie i odnaleźć swoją drogę życiową. Zachęcamy do udziału w darmowych webinarach online, które są częścią programu – to świetna okazja dla rodziców i nauczycieli, aby dowiedzieć się, jak wspierać młodych ludzi w ich rozwoju, nie zapominając o własnych potrzebach. Dołączcie do nas i pomóżcie dzieciom rozwijać wiarę w siebie, swój potencjał i marzenia!

Świadomość Procentuje – Rozwój – Edukacja – Samoświadomość – Webinary Online