ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "NAKRĘĆ SIĘ NA ZAWÓD" - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „NAKRĘĆ SIĘ NA ZAWÓD”

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie ogłosił w marcu br. Konkurs pn. „NAKRĘĆ SIĘ NA ZAWÓD”, adresowany do uczniów szkół ponadpodstawowych i uczniów klas ósmych z terenu powiatu myszkowskiego. Konkurs polegał na stworzeniu krótkiego, 4-minutowego filmu o swoim wymarzonym zawodzie oraz zaplanowaniu działań, które doprowadzą do jego osiągnięcia.

Naszą szkołę reprezentowali Barbara Zazdroz (obecna maturzystka; w swoim filmie opowiedziała o ścieżce kariery związanej z wojskiem), która zajęła I miejsce w Konkursie oraz Jakub Bąk (obecny maturzysta; w swoim filmie opowiedział o pasji związanej z informatyką), który zajął II miejsce.

Wręczenie nagród odbyło się 9 maja 2024 r. w naszej szkole w obecności Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Myszkowie – Urszuli Koral, Kierownika Centrum Aktywizacji Zawodowej – Jolanty Zielińskiej, Dyrektor Zespołu Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach – Danuty Służałek-Jaworskiej oraz nauczyciela Olgi Kwiecień, która przygotowała młodzież do konkursu.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom Konkursu!

Jolanta Zamora