Porady i konsultacje - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Porady i konsultacje

Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Żarkach informuje o możliwości uzyskania pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla uczniów i rodziców, prawnych opiekunów w postaci porad i konsultacji z pedagogiem szkolnym p. Izabellą Matczak, która pozostaję do Państwa dyspozycji w sytuacjach trudnych, wymagających wsparcia i pomocy pedagoga szkolnego.

W związku z powyższym proszę kontaktować się
pod nr tel 34 314 80 24,
e-mail sekretariat@zs-zarki.edu.pl
lub bezpośrednio z pedagogiem szkolnym na tymczasowy e-mail aktywny podczas zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych:
pedagogszkolny@zs-zarki.edu.pl

M89.EU Marcin Rał

Informatyk, programista, administrator systemów informatycznych, nauczyciel przedmiotów informatycznych fb.me/marak89 m89.eu