Konkurs na najładniejszy świąteczny wystrój sali lekcyjnej - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Konkurs na najładniejszy świąteczny wystrój sali lekcyjnej

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski ogłosił w grudniu konkurs na najładniejszy świąteczny wystrój klas lekcyjnej. W tym roku zwycięstwo odniosła klasa 2ABP wraz z wychowawczynią Panią Alicją Misiak, która opiekuje się salą nr 24 . Drugie miejsce zajęła kl . 1A z wychowawczynią Panią Anetą Tyras i dekoracja sali nr 7. Trzecie miejsce przypadło uczniom kl.4 ABP i ich wychowawczyni Pani Ninie Podsiadlik, którzy udekorowali salę nr 18. Zwycięzcy otrzymują kupon zwalniający z odpowiedzi w wybranym terminie.

Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność oraz poświęcony czas.