Akcja pod nazwą „Czytam sobie” w szkole”(z sesją fotograficzną) - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Akcja pod nazwą „Czytam sobie” w szkole”(z sesją fotograficzną)

Drodzy Uczniowie!

Biblioteka szkolna serdecznie zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do aktywnego włączenia się w akcję promowania czytelnictwa na terenie szkoły. Akcja polega na czytaniu książek w różnych miejscach w szkole: na przerwach lub na lekcjach po 5-10 minut, np. na korytarzu, na sali gimnastycznej, w szatni itp. i potrwa do 10 listopada. W tym czasie uczniowie wykonują indywidualne lub grupowe zdjęcia z czytaną książką i różnymi związanymi z nią przedmiotami, które potem będą upowszechnione na szkolnej stronie Facebook. Z puli zdjęć Jury wybierze najbardziej pomysłowe i nadające się do publikacji. Zdjęcia należy przekazać do biblioteki na nośniku. Na zwycięzcę czeka nagroda!

Życzymy udanej zabawy z książką!

Biblioteka szkolna

Milena Morawiec