WARSZTATY Z FOTOGRAFII! - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

WARSZTATY Z FOTOGRAFII!

Zaczynamy z przytupem i szybko bo już 4.09 uczniowie z technikum reklamy brali udział w profesjonalnej sesji fotograficznej i warsztatach na Zamku w Ogrodzieńcu a tam z Macgregor Photography i zawodnikami Aluron CMC Warta Zawiercie podglądali i uczyli się jak wygląda praca w czasie sesji fotograficznej. Dzięki temu uczniowie mogli poznać warsztat pracy fotografa, nauczyć się jak komponować kadr i poznać zawodników drużyny w wśród nich brązowych medalistów w piłce siatkowej z tegorocznej olimpiady w Paryżu zawodników z USA Aaron Russell i Kyle Ensing którzy w tym sezonie grali będą w barwach Jurajskich Rycerzy – fotoreportaże i wystawa zdjęć naszych uczniów już wkrótce na naszej stronie FB i w szkole – zapraszamy do Nas!